Výstava Učeň,...

Vážení zájemci o studium,

srdečně Vás zveme na výstavu Učeň, středoškolák, vysokoškolák, která se koná na Výstavišti Černá louka.

Termín konání:

 • pátek 28.11.2014, 9,00-17,00 hodin
 • sobota 29.11.2014, 9,00-14,00 hodin

Místo konání:

 • Výstaviště Černá louka, Ostrava

Informace pro návštěvníky:

 • vstupné na výstavu je po oba dny zdarma
Přemýšlíte o vhodné škole pro Vás a Vaše blízké? Přijďte se přesvědčit, že jsme tou správnou volbou.
Těší se na Vás náš tým Akademické aliance

 • Projekt Šablony SVOŠP

  Od 1.1.2018 začala Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská, s.r.o. realizovat projekt s názvem „Šablony SVOŠP“, s reg. č. „CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_035/0008058“. Projekt je zaměřen na jedno z kombinaci následujících témat: personální podpora, osobnostně profesní rozvoj pedagogů, společné vzdělávání žáků a studentů, podpora extrakurikulárních aktivit, aktivity rozvíjející ICT. Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

  Více informací
 • Účast studentů na přednášce Andreje Babiše

  Dne 14.11.2017 se studenti naší vyšší odborné školy se sídlem v Ostravě zúčastnili v rámci motivačního týdne na VŠPP přednášky předsedy hnutí ANO a bývalého ministra financí Andreje Babiše o státním rozpočtu České republiky. V rámci přednášky byly také zodpovězeny otázky posluchačů a zájemcům přednášející podepsal svou knihu “O čem sním, když náhodou spím”. Andrej Babiš seznámil […]

  Více informací

Přihláška on-line

Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská již 16 let připravuje studenty, diplomované specialisty, jako odborníky pro praxi. Jedince, kteří se neztratí ani na trhu práce ani v podnikání. Neodkládejte svá rozhodnutí a zvolte si svou budoucnost hned.

Přihláška

Nejnovější videa