Pozvánka na Studentský bál...

Milé dámy, pánové, srdečně Vás zveme na ples!

Studentský bál ve stylu Glamour Las Vegas.

Kdy? 7.2.2015, od 19,00 hodin

Kde? Vysoká škola podnikání, Ostrava

Cena vstupenky? 250 Kč, rezervace na recepci VŠP od 15.1.2015 (platnost rezervace je 3 dny)

Dress code? ála Glamour Las Vegas

Program? připraven je hudebně zábavný program s občerstvením a tombolou, zbytek je samozřejmě překvapení

Těšíme se na setkání s Vámi, tým Akademické aliance

Studentský bál Glamour Las Vegas Ples - program


  • Projekt Šablony SVOŠP

    Od 1.1.2018 začala Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská, s.r.o. realizovat projekt s názvem „Šablony SVOŠP“, s reg. č. „CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_035/0008058“. Projekt je zaměřen na jedno z kombinaci následujících témat: personální podpora, osobnostně profesní rozvoj pedagogů, společné vzdělávání žáků a studentů, podpora extrakurikulárních aktivit, aktivity rozvíjející ICT. Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

    Více informací
  • Účast studentů na přednášce Andreje Babiše

    Dne 14.11.2017 se studenti naší vyšší odborné školy se sídlem v Ostravě zúčastnili v rámci motivačního týdne na VŠPP přednášky předsedy hnutí ANO a bývalého ministra financí Andreje Babiše o státním rozpočtu České republiky. V rámci přednášky byly také zodpovězeny otázky posluchačů a zájemcům přednášející podepsal svou knihu “O čem sním, když náhodou spím”. Andrej Babiš seznámil […]

    Více informací

Přihláška on-line

Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská již 16 let připravuje studenty, diplomované specialisty, jako odborníky pro praxi. Jedince, kteří se neztratí ani na trhu práce ani v podnikání. Neodkládejte svá rozhodnutí a zvolte si svou budoucnost hned.

Přihláška

Nejnovější videa