GREEN LIGHT Startup Show 2015

Termín: 24. 2. 2015, 15.00 – 18.00 hodin

Místo: Fakulta elektrotechniky a informatiky VŠB-TU, Ostrava

Během uplynulých tří měsíců se snažily „mladé startupy“ vypilovat své nápady. Který z nich bude nejlepší a sklidí u poroty a publika největší úspěch? Odpověď na tuto otázku se dozvíte 24. února na Fakultě elektrotechniky a informatiky VŠB-TU, Ostrava.

GREEN LIGHT Startup Show je akce pro širokou veřejnost, která uzavírá tříměsíční akcelerační proces startup programu GREEN LIGHT. Týmy skládající se ze studentů různého věku prošly intenzivní přípravou na podnikání a to formou praktických workshopů a individuálních konzultací.

Jaké budou letošní podnikatelské nápady, se kterými se budou týmy prezentovat na GREEN LIGHT Startup Show?

Přijďte podpořit i Vy své favority nebo zde můžete načerpat inspiraci pro rozjezd svého podnikání.

Program:

 • 14:30-15:00 hod. Registrace návštěvníků
 • 15:00-16:45 hod. Prezentace startupů
 • 16:45-17:15 hod. Přestávka
 • 17:15-18:00 hod. Vyhlášení vítězů
 • 18:00-00:00 hod. Afterparty (klub Vrtule)

Vstup na akci je zdarma. Vzhledem k omezené kapacitě je nutná registrace míst.
Informace o GREEN LIGHTu: ZDE.

Těšíme se na Vás, tým VŠP.

green Light obr.


 • Projekt Šablony SVOŠP

  Od 1.1.2018 začala Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská, s.r.o. realizovat projekt s názvem „Šablony SVOŠP“, s reg. č. „CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_035/0008058“. Projekt je zaměřen na jedno z kombinaci následujících témat: personální podpora, osobnostně profesní rozvoj pedagogů, společné vzdělávání žáků a studentů, podpora extrakurikulárních aktivit, aktivity rozvíjející ICT. Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

  Více informací
 • Účast studentů na přednášce Andreje Babiše

  Dne 14.11.2017 se studenti naší vyšší odborné školy se sídlem v Ostravě zúčastnili v rámci motivačního týdne na VŠPP přednášky předsedy hnutí ANO a bývalého ministra financí Andreje Babiše o státním rozpočtu České republiky. V rámci přednášky byly také zodpovězeny otázky posluchačů a zájemcům přednášející podepsal svou knihu “O čem sním, když náhodou spím”. Andrej Babiš seznámil […]

  Více informací

Přihláška on-line

Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská již 16 let připravuje studenty, diplomované specialisty, jako odborníky pro praxi. Jedince, kteří se neztratí ani na trhu práce ani v podnikání. Neodkládejte svá rozhodnutí a zvolte si svou budoucnost hned.

Přihláška

Nejnovější videa