Vysoká škola podnikání, a. s. Ostrava > Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská > Nezařazené > Aktuality > VŠP pořádá seminář s osobností – Ivo Toman aneb proč úspěch není pro každého

VŠP pořádá seminář s...

Vysoká škola podnikání, a.s. uvádí:

Ivo Toman – Proč úspěch není pro každého

2.3.2015, ve 13:00 – 15:00 hodin

Ivo Toman je jedním z nejlepších a nejznámějších školitelů v ČR a na Slovensku, autor mnoha úspěšných knih, zakladatel firmy Taxus Internacional a autor vzdělávacího videoprogramu Instinkt Zabijáka. Jeho internetový diskusní pořad na youtube O úspěchu s úspěšnými má tisíce zhlédnutí a vystřídalo se v něm mnoho úspěšných lidí (Andrej Babiš, Radim Jančura nebo Blanka Matragi). Ivo Toman přednáší o úspěchu:

„Pomáhám lidem s velkou vnitřní motivací k tomu, aby byli ještě úspěšnější.”

V roce 2008 byl oceněn zařazením do Almanachu 1000 Leaders of Czech Republic. V roce 2009 získal cenu malého delfína od České marketingové společnosti, jako Marketér roku 2009. Dne 29.3.2012 v Bratislavě byl vyhlášen jako Nejprodávanější autor roku 2011 v síti knihkupectví Panta Rhei.

Přednášky Ivo Tomana jsou velmi podnětné a mají odezvu. V Ostravě přednášel pro vysokoškoláky naposledy v roce 2013 v aule Vysoké školy báňské. Letos se k radosti vysokoškolských studentů v Ostravě představí znovu, tentokrát v aule Vysoké školy podnikání. Vzhledem k zájmu studentů o přednášky Ing. Tomana proběhne živý přenos, který budeme promítat do ostatních učeben školy. Někteří studenti tak budou mít možnost sledovat exkluzivně Iva Tomana živě v rámci výuky.

Studenti se tak mohou těšit na úžasný zážitek, Ivo Toman je totiž skvělý motivátor s jedinečným přednesem. Téma úspěchu je v dnešním světě všudypřítomné a Ivo Toman je doslova “expertem“ na úspěch. Ve své přednášce se podělí o své zkušenosti, poradí studentům, jak najít oblast, ve které se uplatní a upozorní na některé šokující chyby neúspěšných lidí.

Srdečně Vás zve tým VŠP.

Ivo Toman - plakat

 

 

 


  • Projekt Šablony SVOŠP

    Od 1.1.2018 začala Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská, s.r.o. realizovat projekt s názvem „Šablony SVOŠP“, s reg. č. „CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_035/0008058“. Projekt je zaměřen na jedno z kombinaci následujících témat: personální podpora, osobnostně profesní rozvoj pedagogů, společné vzdělávání žáků a studentů, podpora extrakurikulárních aktivit, aktivity rozvíjející ICT. Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

    Více informací
  • Účast studentů na přednášce Andreje Babiše

    Dne 14.11.2017 se studenti naší vyšší odborné školy se sídlem v Ostravě zúčastnili v rámci motivačního týdne na VŠPP přednášky předsedy hnutí ANO a bývalého ministra financí Andreje Babiše o státním rozpočtu České republiky. V rámci přednášky byly také zodpovězeny otázky posluchačů a zájemcům přednášející podepsal svou knihu “O čem sním, když náhodou spím”. Andrej Babiš seznámil […]

    Více informací

Přihláška on-line

Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská již 16 let připravuje studenty, diplomované specialisty, jako odborníky pro praxi. Jedince, kteří se neztratí ani na trhu práce ani v podnikání. Neodkládejte svá rozhodnutí a zvolte si svou budoucnost hned.

Přihláška

Nejnovější videa