Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská > Nezařazené > Aktuality > Pozvánka na veletrh pracovních příležitostí – Kariéra PLUS

Pozvánka na veletrh...

Vážení studenti,

zveme Vás na každoroční veletrh pracovních příležitostí:

Kariéra PLUS

  • Termín konání: 10. března 2015 od 9 do 15 hodin
  • Místo konání: aula VŠB-TUO Ostrava-Poruba

Přijďte se podívat na více než 100 zaměstnavatelů a pobavit se o Vašem vysněném zaměstnání, domluvit si bakalářskou/diplomovou práci, zjistit informace o stážích a brigádách, zúčastnit se odborného programu Kariérního centra VŠB-TUO a zasoutěžit si v dotazníkové soutěži o hodnotné ceny.

Pro studenty, kteří navštíví veletrh, jsme připravili zdarma testování jazykové úrovně (angličtina). Studenti si mohou vyzkoušet, na jaké úrovni se dle Společného evropského referenčního rámce nalézají. Zároveň bude k dispozici poradenství k mezinárodním zkouškám Cambridge English. Zájemci o testování se mohou do 4.3.2015  přihlašovat elektronicky.

Program veletrhu, seznam vystavovatelů a další informace naleznete ZDE.

Těší se na Vás tým organizátorů Kariéra PLUS a tým VŠP.

Kariéra PlusPřihláška on-line

Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská již 16 let připravuje studenty, diplomované specialisty, jako odborníky pro praxi. Jedince, kteří se neztratí ani na trhu práce ani v podnikání. Neodkládejte svá rozhodnutí a zvolte si svou budoucnost hned.

Přihláška

Nejnovější videa


Přidejte se k nám na facebooku

To se mi líbí