Vysoká škola podnikání, a. s. Ostrava > Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská > Nezařazené > Aktuality > Pozvánka na veletrh pracovních příležitostí – Kariéra PLUS

Pozvánka na veletrh...

Vážení studenti,

zveme Vás na každoroční veletrh pracovních příležitostí:

Kariéra PLUS

 • Termín konání: 10. března 2015 od 9 do 15 hodin
 • Místo konání: aula VŠB-TUO Ostrava-Poruba

Přijďte se podívat na více než 100 zaměstnavatelů a pobavit se o Vašem vysněném zaměstnání, domluvit si bakalářskou/diplomovou práci, zjistit informace o stážích a brigádách, zúčastnit se odborného programu Kariérního centra VŠB-TUO a zasoutěžit si v dotazníkové soutěži o hodnotné ceny.

Pro studenty, kteří navštíví veletrh, jsme připravili zdarma testování jazykové úrovně (angličtina). Studenti si mohou vyzkoušet, na jaké úrovni se dle Společného evropského referenčního rámce nalézají. Zároveň bude k dispozici poradenství k mezinárodním zkouškám Cambridge English. Zájemci o testování se mohou do 4.3.2015  přihlašovat elektronicky.

Program veletrhu, seznam vystavovatelů a další informace naleznete ZDE.

Těší se na Vás tým organizátorů Kariéra PLUS a tým VŠP.

Kariéra Plus


 • Projekt Šablony SVOŠP

  Od 1.1.2018 začala Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská, s.r.o. realizovat projekt s názvem „Šablony SVOŠP“, s reg. č. „CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_035/0008058“. Projekt je zaměřen na jedno z kombinaci následujících témat: personální podpora, osobnostně profesní rozvoj pedagogů, společné vzdělávání žáků a studentů, podpora extrakurikulárních aktivit, aktivity rozvíjející ICT. Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

  Více informací
 • Účast studentů na přednášce Andreje Babiše

  Dne 14.11.2017 se studenti naší vyšší odborné školy se sídlem v Ostravě zúčastnili v rámci motivačního týdne na VŠPP přednášky předsedy hnutí ANO a bývalého ministra financí Andreje Babiše o státním rozpočtu České republiky. V rámci přednášky byly také zodpovězeny otázky posluchačů a zájemcům přednášející podepsal svou knihu “O čem sním, když náhodou spím”. Andrej Babiš seznámil […]

  Více informací

Přihláška on-line

Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská již 16 let připravuje studenty, diplomované specialisty, jako odborníky pro praxi. Jedince, kteří se neztratí ani na trhu práce ani v podnikání. Neodkládejte svá rozhodnutí a zvolte si svou budoucnost hned.

Přihláška

Nejnovější videa