Zveme vás na Majáles 2015

Vážení studenti a přátelé Vysoké školy podnikání, srdečně Vás zveme na ostravskou událost měsíce dubna:

Majáles 2015

U nás milujeme studentský život a věříme, že vy také, přijďte si s námi užít pohodovou atmosféru, poslechnout skvělou hudbu na devíti scénách a zasoutěžit si.

 • Kdy? středa 29.4.2015
 • Kde? Dolní oblast Vítkovice

21. ročník ostravského Majálesu zahájí Majálesový průvod. Zúčastněte se koncertů, divadelně-filmově-literárních počinů nebo sportovních aktivit.

Stánek VŠP zde pro vás bude od 12,00 do 20,00 hodin. V našem stánku bude probíhat soutěž beerpong a setkáte se s našimi studenty.

Více informací na: www.majalesostrava.cz

Těšíme se na Vás, tým VŠP

Promo tým


 • Projekt Šablony SVOŠP

  Od 1.1.2018 začala Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská, s.r.o. realizovat projekt s názvem „Šablony SVOŠP“, s reg. č. „CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_035/0008058“. Projekt je zaměřen na jedno z kombinaci následujících témat: personální podpora, osobnostně profesní rozvoj pedagogů, společné vzdělávání žáků a studentů, podpora extrakurikulárních aktivit, aktivity rozvíjející ICT. Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

  Více informací
 • Účast studentů na přednášce Andreje Babiše

  Dne 14.11.2017 se studenti naší vyšší odborné školy se sídlem v Ostravě zúčastnili v rámci motivačního týdne na VŠPP přednášky předsedy hnutí ANO a bývalého ministra financí Andreje Babiše o státním rozpočtu České republiky. V rámci přednášky byly také zodpovězeny otázky posluchačů a zájemcům přednášející podepsal svou knihu “O čem sním, když náhodou spím”. Andrej Babiš seznámil […]

  Více informací

Přihláška on-line

Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská již 16 let připravuje studenty, diplomované specialisty, jako odborníky pro praxi. Jedince, kteří se neztratí ani na trhu práce ani v podnikání. Neodkládejte svá rozhodnutí a zvolte si svou budoucnost hned.

Přihláška

Nejnovější videa