Nemůžete se rozhodnout, kam...

Vyšší odborná škola – Akademická aliance + Vysoká škola podnikání a práva

Studium 3+1

Student studuje tři roky vyšší odbornou školu a získá titul DiS., po úspěšném absolvování navazuje v jednoletém studiu na Vysoké škole podnikání a práva a získá titul Bc. Projekt je mimořádný tím, že doposud 100 % absolventů (SVOŠP) VOŠ-AA rovněž úspěšně ukončilo studium na VŠPP.

Projekt je proto určen pro ty, kteří si kladou tyto otázky:

 • Nemohu se rozhodnout kam po maturitě?
 • Nevím, jestli VŠ nebo VOŠ?
 • Dva druhy vzdělání a dva tituly jen za 4 roky?
 • Na další studium už rodiče nemají dostatečné finance?
 • Registrace na úřadu práce je nedůstojná?

 • Projekt Šablony SVOŠP

  Od 1.1.2018 začala Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská, s.r.o. realizovat projekt s názvem „Šablony SVOŠP“, s reg. č. „CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_035/0008058“. Projekt je zaměřen na jedno z kombinaci následujících témat: personální podpora, osobnostně profesní rozvoj pedagogů, společné vzdělávání žáků a studentů, podpora extrakurikulárních aktivit, aktivity rozvíjející ICT. Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

  Více informací
 • Účast studentů na přednášce Andreje Babiše

  Dne 14.11.2017 se studenti naší vyšší odborné školy se sídlem v Ostravě zúčastnili v rámci motivačního týdne na VŠPP přednášky předsedy hnutí ANO a bývalého ministra financí Andreje Babiše o státním rozpočtu České republiky. V rámci přednášky byly také zodpovězeny otázky posluchačů a zájemcům přednášející podepsal svou knihu “O čem sním, když náhodou spím”. Andrej Babiš seznámil […]

  Více informací

Přihláška on-line

Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská již 16 let připravuje studenty, diplomované specialisty, jako odborníky pro praxi. Jedince, kteří se neztratí ani na trhu práce ani v podnikání. Neodkládejte svá rozhodnutí a zvolte si svou budoucnost hned.

Přihláška

Nejnovější videa