Vysoká škola podnikání, a. s. Ostrava > Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská > Nezařazené > Aktuality > Pozvánka na unikátní konferenci „TRANSFORMACE SPOLEČNOSTI, EKONOMIKY A PODNIKÁNÍ“

Pozvánka na unikátní...

Vážení přátelé,

žijeme v éře akcelerující změny. Vnímáme a sdílíme tím velkou výzvu pro nás pro všechny: Jak pochopit, přizpůsobit se a uspět za nových, bezprecedentních podmínek v ekonomice i podnikání? Pozvali jsme dvě skupiny přednášejících: Přední ekonomy a úspěšné podnikatele a manažery, abychom jim umožnili představit své pohledy, konfrontovat je v debatě a formulovat potřebná poznání a doporučení jak dál. Světové dění nám opakovaně připomíná, že tradiční pohledy, praktiky a inspirace už nestačí: Je třeba vědět, co se děje a proč. Pouze spolehlivá diagnóza může vést k efektivní léčbě. Seznamte se prosím s přiloženou pozvánkou na konferenci nadace ZET:

„Jak přežít a uspět v novém světě podnikání „, dne 19. května 2016, na Vysoké škole obchodní v Praze. (Pozvánku můžete sdílet i se spolupracovníky ze svého okolí, než vyčerpáme účastnickou kapacitu.).

Více informací o programu naleznete ZDE.

Těšíme se na Vaši aktivní účast při hledání nových cest v rychle se měnícím světě.


  • Projekt Šablony SVOŠP

    Od 1.1.2018 začala Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská, s.r.o. realizovat projekt s názvem „Šablony SVOŠP“, s reg. č. „CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_035/0008058“. Projekt je zaměřen na jedno z kombinaci následujících témat: personální podpora, osobnostně profesní rozvoj pedagogů, společné vzdělávání žáků a studentů, podpora extrakurikulárních aktivit, aktivity rozvíjející ICT. Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

    Více informací
  • Účast studentů na přednášce Andreje Babiše

    Dne 14.11.2017 se studenti naší vyšší odborné školy se sídlem v Ostravě zúčastnili v rámci motivačního týdne na VŠPP přednášky předsedy hnutí ANO a bývalého ministra financí Andreje Babiše o státním rozpočtu České republiky. V rámci přednášky byly také zodpovězeny otázky posluchačů a zájemcům přednášející podepsal svou knihu “O čem sním, když náhodou spím”. Andrej Babiš seznámil […]

    Více informací

Přihláška on-line

Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská již 16 let připravuje studenty, diplomované specialisty, jako odborníky pro praxi. Jedince, kteří se neztratí ani na trhu práce ani v podnikání. Neodkládejte svá rozhodnutí a zvolte si svou budoucnost hned.

Přihláška

Nejnovější videa