Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská > Nezařazené > Aktuality > Pozvánka na unikátní konferenci „TRANSFORMACE SPOLEČNOSTI, EKONOMIKY A PODNIKÁNÍ“

Pozvánka na unikátní...

Vážení přátelé,

žijeme v éře akcelerující změny. Vnímáme a sdílíme tím velkou výzvu pro nás pro všechny: Jak pochopit, přizpůsobit se a uspět za nových, bezprecedentních podmínek v ekonomice i podnikání? Pozvali jsme dvě skupiny přednášejících: Přední ekonomy a úspěšné podnikatele a manažery, abychom jim umožnili představit své pohledy, konfrontovat je v debatě a formulovat potřebná poznání a doporučení jak dál. Světové dění nám opakovaně připomíná, že tradiční pohledy, praktiky a inspirace už nestačí: Je třeba vědět, co se děje a proč. Pouze spolehlivá diagnóza může vést k efektivní léčbě. Seznamte se prosím s přiloženou pozvánkou na konferenci nadace ZET:

„Jak přežít a uspět v novém světě podnikání „, dne 19. května 2016, na Vysoké škole obchodní v Praze. (Pozvánku můžete sdílet i se spolupracovníky ze svého okolí, než vyčerpáme účastnickou kapacitu.).

Více informací o programu naleznete ZDE.

Těšíme se na Vaši aktivní účast při hledání nových cest v rychle se měnícím světě.Přihláška on-line

Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská již 16 let připravuje studenty, diplomované specialisty, jako odborníky pro praxi. Jedince, kteří se neztratí ani na trhu práce ani v podnikání. Neodkládejte svá rozhodnutí a zvolte si svou budoucnost hned.

Přihláška

Nejnovější videa


Přidejte se k nám na facebooku

To se mi líbí