Berlin Startup Calling 2016

Technologie hraje v dnešním světě důležitou roli, zejména v oblasti ekonomického růstu. Šíření digitálních technologií může zvýšit produktivitu práce, změnit způsob, jak dodáváme služby a přispět k vyšší životní úrovni pro miliony lidí.

Pokud jste fanoušky digitální éry a technologií a myslíte si, že můžete nastartovat revoluci světa techniky, toto je soutěž pro Vás. Vaše nápady se můžou týkat digitální platformy nebo jakékoli jiné technologie od mobilního internetu po cloud computing.

I když dnes je Visual Meta přítomná na 20 trzích po celém světě, zakladatelé nikdy nezapomenou, že na začátku byl jeden dobrý nápad. To je přesně to, co je teď pobízí k tomu, dát šanci nové myšlence a možnost realizovat nový produkt.

Přihlásit se mohou všichni ve věku od 18-ti do 30-ti let. Soutěž je celosvětová.

Jak se přihlásit?

 • Vyplňte formulář s kontaktními údaji: ZDE.
 • Připojte svoji prezentaci a 1 PowerPoint snímek se shrnutím projektu (pouze ve formátu PDF).
 • Přijměte, prosím, smluvní podmínky pod kontaktním formulářem. Zavazujete se, že souhlasíte s účasti v soutěži a budete dodržovat její pravidla.
 • Přihlášku můžete vyplnit do 31.12.2016
 • Vítězné projekty budou vyhlášeny do 31.1.2017

http://www.shopalike.cz/berlin-startup-calling-2016


 • Projekt Šablony SVOŠP

  Od 1.1.2018 začala Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská, s.r.o. realizovat projekt s názvem „Šablony SVOŠP“, s reg. č. „CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_035/0008058“. Projekt je zaměřen na jedno z kombinaci následujících témat: personální podpora, osobnostně profesní rozvoj pedagogů, společné vzdělávání žáků a studentů, podpora extrakurikulárních aktivit, aktivity rozvíjející ICT. Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

  Více informací
 • Účast studentů na přednášce Andreje Babiše

  Dne 14.11.2017 se studenti naší vyšší odborné školy se sídlem v Ostravě zúčastnili v rámci motivačního týdne na VŠPP přednášky předsedy hnutí ANO a bývalého ministra financí Andreje Babiše o státním rozpočtu České republiky. V rámci přednášky byly také zodpovězeny otázky posluchačů a zájemcům přednášející podepsal svou knihu “O čem sním, když náhodou spím”. Andrej Babiš seznámil […]

  Více informací

Přihláška on-line

Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská již 16 let připravuje studenty, diplomované specialisty, jako odborníky pro praxi. Jedince, kteří se neztratí ani na trhu práce ani v podnikání. Neodkládejte svá rozhodnutí a zvolte si svou budoucnost hned.

Přihláška

Nejnovější videa