Berlin Startup Calling 2016

Technologie hraje v dnešním světě důležitou roli, zejména v oblasti ekonomického růstu. Šíření digitálních technologií může zvýšit produktivitu práce, změnit způsob, jak dodáváme služby a přispět k vyšší životní úrovni pro miliony lidí.

Pokud jste fanoušky digitální éry a technologií a myslíte si, že můžete nastartovat revoluci světa techniky, toto je soutěž pro Vás. Vaše nápady se můžou týkat digitální platformy nebo jakékoli jiné technologie od mobilního internetu po cloud computing.

I když dnes je Visual Meta přítomná na 20 trzích po celém světě, zakladatelé nikdy nezapomenou, že na začátku byl jeden dobrý nápad. To je přesně to, co je teď pobízí k tomu, dát šanci nové myšlence a možnost realizovat nový produkt.

Přihlásit se mohou všichni ve věku od 18-ti do 30-ti let. Soutěž je celosvětová.

Jak se přihlásit?

  • Vyplňte formulář s kontaktními údaji: ZDE.
  • Připojte svoji prezentaci a 1 PowerPoint snímek se shrnutím projektu (pouze ve formátu PDF).
  • Přijměte, prosím, smluvní podmínky pod kontaktním formulářem. Zavazujete se, že souhlasíte s účasti v soutěži a budete dodržovat její pravidla.
  • Přihlášku můžete vyplnit do 31.12.2016
  • Vítězné projekty budou vyhlášeny do 31.1.2017

http://www.shopalike.cz/berlin-startup-calling-2016Přihláška on-line

Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská již 16 let připravuje studenty, diplomované specialisty, jako odborníky pro praxi. Jedince, kteří se neztratí ani na trhu práce ani v podnikání. Neodkládejte svá rozhodnutí a zvolte si svou budoucnost hned.

Přihláška

Nejnovější videa


Přidejte se k nám na facebooku

To se mi líbí