Pravidla zkráceného studia...

Vážení studenti a absolventi SVOŠP,

rádi bychom Vás seznámili s pravidly a možnostmi pokračování na bakalářském stupni studia na Vysoké škole podnikání a práva. Níže naleznete informace o oboru, délce a lokalitě, ve které můžete studovat. Další informace naleznete pod odkazem:

http://www.vspp.cz/cs/moznosti-studia/pro-absolventy-vos

 • Kombinované studium, obor PODNIKÁNÍ
 • 3 + 1,5 = SVOŠP + VŠPP = DiS. + Bc.
 • 3 + 3 = SVOŠP + VŠPP = DiS. + Bc
 • Ostrava, Brno

Pravidla studia:

 • Výuka v I. semestru: Dle nastaveného harmonogramu studia a studijního plánu oboru Podnikání.  Plnění studijních povinností dle studijního a zkušebního řádu.
 • Uznání: Na základě žádosti o uznání studijních povinností z předešlého studia VOŠ. Žádost se podává po přijetí a zápisu ke studiu na VŠPP, a.s. na studijní oddělení školy. Z VOŠ lze uznat pouze studijní povinnosti, které nevstupuji do státní závěrečné zkoušky.

 


 • Projekt Šablony SVOŠP

  Od 1.1.2018 začala Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská, s.r.o. realizovat projekt s názvem „Šablony SVOŠP“, s reg. č. „CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_035/0008058“. Projekt je zaměřen na jedno z kombinaci následujících témat: personální podpora, osobnostně profesní rozvoj pedagogů, společné vzdělávání žáků a studentů, podpora extrakurikulárních aktivit, aktivity rozvíjející ICT. Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

  Více informací
 • Účast studentů na přednášce Andreje Babiše

  Dne 14.11.2017 se studenti naší vyšší odborné školy se sídlem v Ostravě zúčastnili v rámci motivačního týdne na VŠPP přednášky předsedy hnutí ANO a bývalého ministra financí Andreje Babiše o státním rozpočtu České republiky. V rámci přednášky byly také zodpovězeny otázky posluchačů a zájemcům přednášející podepsal svou knihu “O čem sním, když náhodou spím”. Andrej Babiš seznámil […]

  Více informací

Přihláška on-line

Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská již 16 let připravuje studenty, diplomované specialisty, jako odborníky pro praxi. Jedince, kteří se neztratí ani na trhu práce ani v podnikání. Neodkládejte svá rozhodnutí a zvolte si svou budoucnost hned.

Přihláška

Nejnovější videa