Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská > Nezařazené > Aktuality > Účast na výstavě Středoškolák, vysokoškolák 2016

Účast na výstavě ...

Ve dnech 2. – 3. 12. 2016 se naše vyšší odborná škola škola účastnila výstavy Středoškolák, vysokoškolák 2016 v rámci expozice Akademické aliance. Výstava se uskutečnila na Výstavišti Černá louka v pavilonu A, a naší školu zastupovali 3 studenti II. ročníku denního studia.

V příjemném prostředí prezentace Akademické aliance se od pátečního rána vystřídaly stovky studentů. Ti mohli vybírat mezi obory, které zde nabízela Vyšší odborná škola – Akademická aliance nebo Vysoká škola podnikání a práva. Studium na střední škole zde zastupovala Moravskoslezská obchodní akademie a základní vzdělání Mateřská a základní škola Monte s pedagogikou Montessori.

Zástupci jednotlivých škol žákům představili jejich zaměření, poradili s výběrem vhodného oboru a zodpovídali veškeré dotazy. Ke každému uchazeči přistupovali individuálně, a díky spojení několika institucí, dokázali nabídnout formu studia s dlouhodobější perspektivou.

Foto1Přihláška on-line

Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská již 16 let připravuje studenty, diplomované specialisty, jako odborníky pro praxi. Jedince, kteří se neztratí ani na trhu práce ani v podnikání. Neodkládejte svá rozhodnutí a zvolte si svou budoucnost hned.

Přihláška

Nejnovější videa


Přidejte se k nám na facebooku

To se mi líbí