Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská > Nezařazené > Aktuality > Příjem studentů do 1. ročníku školního roku 2017/18

Příjem studentů do 1....

Právě probíhá příjem studentů do 1. ročníku denního a dálkového studia na školní rok 2017/18.

Naše Vyšší odborná škola-Akademická aliance v Ostravě je škola, ze které najdete uplatnění v mnoha oborech i ve vlastním podnikání. U nás je základem učení formou činností. Realizací úkolů, projektů a podnikatelských záměrů se u studentů (prezenčních i dálkových) podporuje aktivní a tvůrčí řešení problémů, samostatná práce s informačními zdroji a převzetí vlastní odpovědnosti.

Podejte si přihlášku již dnes!

Nejste rozhodnuti? Běžte na VOSU, která Vás povzbudí a namotivuje: www.chytravosa.cz 

Zároveň jsme pro Vás připravili motivační cenové zvýhodnění. Přijímací řízení je bez poplatku. V prvním roce denního studia Vám Akademická aliance zaplatí školné. Celková úspora v prvním roce denního studia 5000,-.

Silnou konkurenční výhodou naší vyšší odborné školy je prostupnost na bakalářský stupeň vysoké školy. Za 4 roky studia tak absolvent může získat dva tituly – DiS. a Bc. A navíc můžete pokračovat ve studiu dále na navazující magisterský studijní program a dokonce i získat titul Ph.D.Přihláška on-line

Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská již 16 let připravuje studenty, diplomované specialisty, jako odborníky pro praxi. Jedince, kteří se neztratí ani na trhu práce ani v podnikání. Neodkládejte svá rozhodnutí a zvolte si svou budoucnost hned.

Přihláška

Nejnovější videa


Přidejte se k nám na facebooku

To se mi líbí